Prodej budovy a pozemků 2057 m²

Tovární, Kovářská | 90 m²

ID 00011-1
Kontakt
2 000 000 Kč

Nabízíme k prodeji budovu bývalého výrobního areálu v obci Kovářská v Krušných horách v okrese Chomutov. Jedná se o budovu o ploše 90 m² a přilehlé pozemky o rozloze 1967 m². V budově jsou 4 místnosti a disponuje sociálním zázemím. Vytápěna je ústředním topením s kotlem na pevná paliva. Budova je delší dobu nepoužívaná a bude vyžadovat rekonstrukci. Je připojena na vodovodní řád a má vlastní přípojku elektrické energie s elektroměrem. Budova je napojena na veřejnou kanalizaci. Na pozemku jsou technologické nádrže na vodu. Energetickou náročnost budovy není třeba uvádět dle zákona 406/2000Sb.

Areál se nachází v severní části městysu Kovářská v Krušných horách. Kovářská disponuje potřebnou občanskou vybaveností - základní a mateřská škola, potraviny, restaurace, ubytovací kapacity, cukrárna či muzeum. Kovářská je dobře dostupná i pro těžší nákladní dopravu a nachází 6 km od hranic s Německem. Velice dobré je rovněž autobusové spojení v téměř hodinovém intervalu. Mimo silniční spojení také Kovářskou vede železnice. Umístění areálu je vhodné i pro rekreační účely, protože se nachází 8 km od sjezdovek oblíbeného lyžařského areálu Klínovec. Kovářská je obklopena krásnými mladými lesy, které nejsou zničené kůrovcem. V okolí najdete cyklistické trasy či trasy pro pěší výlety. Po okolí můžete také vyrazit na běžky.

Budova původně fungovala jako vrátnice celého areálu, nyní je v katastru zapsaná jako jiná stavba. Je položena v klidném údolí, kde jsou parcely lemovány potokem „Černá voda“. Její umístění přímo nabízí její úpravu na rekreační účely. Aktuálně městys Kovářská pracuje na územním plánu, tedy se jedná o ideální načasování, pokud by případný zájemce chtěl změnit využitelnost nemovitosti. V prodeji je také sousední budova s přilehlými pozemky (celek A). Celek B (nabízený v tomto inzerátu) i celek A naleznete znázorněný v přiloženém výpisu z katastru. V případě zájmu o prodej obou celků je možné jednat o zvýhodněné ceně.

Pro více informací o prodeji druhé části nás prosím kontaktujte. Pro podrobnější informace k areálu nás prosím kontaktujte.

KategorieUbytování
LokalitaTovární, Kovářská
OkresChomutov
Plocha užitná90 m²
Plocha pozemku1.967 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Tovární
Kovářská
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře