Prodej výrobních a skladovacích prostor s pozemky 9424 m²

Tovární, Kovářská | 1 703 m²

ID 00011
Kontakt
7 000 000 Kč

Nabízíme k prodeji část bývalého výrobního a skladovacího areálu v obci Kovářská v Krušných horách v okrese Chomutov. Nabídka se sestává ze dvou budov a přilehlých pozemků. Budovy jsou nyní nepoužívané. První budova má tři podlaží a původně byla využívána k barvení nití. Plocha budovy je 1315 m². V budově je k dispozici nákladní výtah, rampa a 3 jeřábové dráhy o nosnosti 800-1000kg. V budově došlo před 24 lety k výměně střechy a oken. V přízemí budovy je kyselinovzdorná podlaha. V budově jsou dvě kuchyně, kanceláře a sociální zázemí. Budova má částečné vytápění, které není v započaté rekonstrukci dokončeno. Druhá budova je bývalá kotelna o ploše 388 m². Panelový nosný skelet kotelny je starý čtyřicet let a nosné části jsou v pořádku. Budova nicméně vyžaduje rekonstrukci. Součástí prodeje jsou i pozemky o rozloze 7721 m². Obě budovy jsou připojeny na vodovodní řád, mají vlastní studnu a zároveň vlastní technologii pro přívod vody z nedalekého pramene s vysokou vydatností až 5 litrů/sekundu. Součástí prodeje jsou i požární nádrže zásobené vodou z vlastního pramene. Je zde přípojka elektřiny z nedaleké trafostanice o výkonu 2 Mw. Každá budova má vlastní přípojku s elektroměrem. Budovy jsou taktéž napojeny na veřejnou kanalizaci. Energetickou náročnost budovy není třeba uvádět dle zákona 406/2000Sb.

Areál se nachází v údolí klidné severní části městysu Kovářská v Krušných horách. Kovářská disponuje potřebnou občanskou vybaveností - základní a mateřská škola, potraviny, restaurace, ubytovací kapacity, cukrárna či muzeum. Kovářská je dobře dostupná i pro těžší nákladní dopravu a nachází 6 km od hranic s Německem. Velice dobré je rovněž autobusové spojení v téměř hodinovém intervalu. Mimo silniční spojení také Kovářskou vede železnice. Umístění areálu je vhodné i pro rekreační účely, protože se nachází 8 km od sjezdovek oblíbeného lyžařského areálu Klínovec. Kovářská je obklopena krásnými mladými lesy, které nejsou zničené kůrovcem. V okolí najdete cyklistické trasy či trasy pro pěší výlety. Po okolí můžete také vyrazit na běžky.

Objekt nabízí široké možnosti využití, od skladovacích přes výrobní prostory a díky strategické poloze v srdci Krušných může zaujmout i developery. Aktuálně městys Kovářská pracuje na územním plánu, tedy se jedná o ideální načasování, pokud by případný zájemce chtěl změnit využitelnost nemovitostí například na rekreační.

V prodeji je také sousední budova s přilehlými pozemky (celek B). Celek A (nabízený v tomto inzerátu) i celek B naleznete znázorněný v přiloženém výpisu z katastru. V případě zájmu o prodej obou celků je možné jednat o zvýhodněné ceně. Pro více informací o prodeji druhé části B, nás prosím kontaktujte.

Pro podrobnější informace k areálu nás prosím kontaktujte.

KategorieVýroba
LokalitaTovární, Kovářská
OkresChomutov
Plocha užitná1.703 m²
Plocha pozemku7.721 m²
Stav objektuV rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Tovární
Kovářská
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře